מה אתם מחפשים?

הצהרת נגישות

עדכון אחרון: יוני 2020

כללי

האינטרנט מהווה כיום את המאגר הגדול ביותר לחופש המידע עבור כלל המשתמשים ומשתמשים בעלי מוגבלויות בפרט. ככזה, אנו שמים חשיבות רבה במתן אפשרות שווה לאנשים עם מוגבלות לשימוש במידע המוצג באתר ולאפשר חווית גלישה טובה יותר.

לורדקיטש שואפת להבטיח כי השירותים הדיגיטליים יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות ועל כן הושקעו משאבים רבים להקל את השימוש באתר עבור אנשים עם מוגבלויות, ככל האפשר, מתוך אמונה כי לכל אדם מגיעה הזכות לחיות בשוויון, כבוד, נוחות ועצמאות.

 

 

שימוש בתוכנת נגישות

אתר לורדקיטש מציע תוכנת הנגשה המופעלת באמצעות שרת הנגשה ייעודי. התוכנה מאפשרת לאתר להיצמד להנחיות לנגישות תכנים באינטרנט WCAG 2.0 לרמה AA. התוכנה כפופה לתנאי השימוש של היצרן.

 

 

כיצד עובדת ההנגשה באתר?

באתר מוצב תפריט הנגשה. לחיצה על התפריט מאפשרת פתיחת כפתורי ההנגשה. לאחר בחירת נושא בתפריט יש להמתין לטעינת הדף.

תהליך ההנגשה כולל בין השאר שיפור בנושאים הבאים:

▪ אפשרות לשינוי גודל הגופן בכל דפי האתר והמשך ניווט ללא קושי.

▪ תצוגה ברורה של רכיבי האתר

▪ התאמה לדפדפנים שונים

▪ התאמה לעבודה ברזולוציות שונות

▪ אפשרות לשינוי צבע רקע האתר ושינוי צבע הטקסט

▪ הנגשת טפסי האתר על מנת לאפשר שימוש קל ופשוט לבעלי מוגבלויות

 

 

הבהרה

חרף מאמצנו לאפשר גלישה באתר נגיש עבור כל דפי האתר, יתכן ויתגלו דפים באתר שטרם הונגשו, או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים.

אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר, ככל האפשר, וזאת מתוך אמונה ומחויבות מוסרית לאפשר שימוש באתר לכלל האוכלוסייה לרבות אנשים עם מוגבלויות.

 

 

הסדרי נגישות מבנים

חנויות הרשת (מלבד: סניף גבעת שאול, סניף קינג ג'ורג' ירושלים, סניף יפו ירושלים, סניף חובבי ציון וסניף עפולה) נגישות על פי הקניון.

 

 

שירות לקוחות נגיש

הדרכות עובדים לשירות נגיש: אנו שמים חשיבות רבה ליצירת מודעות בקרב העובדים והקניית כלים מעשיים למתן שירות נגיש.

 

 

אנחנו כאן עבורכם

אם אתם מתקשים לעשות שימוש בחלקים מסויימים של האתר או תכניו או זקוקים לסיוע כלשהו, אנא צרו קשר עם צוות האתר במהלך שעות הפעילות הרגילות ונשמח לעזור.

במידה שברצונך לדווח על הפרה של תנאי השימוש, או אם יש לך כל שאלה או צורך בסיוע, אנא פנה אל מרכז שירות הלקוחות של לורדקיטש באופן הבא:
Email: info@lordkitsch.com

פרטי רכז הנגישות:

שם: דב

טלפון: 052-521-8240