מה אתם מחפשים?

המרעננת של הקיץ – הקולקציה החדשה של לורד קיטש

מבצע לחברות מועדון ומצטרפות חדשות ללורד קיטש אופנת נשים

המרעננת של הקיץ – הקולקציה החדשה של לורד קיטש

המרעננת של הקיץ- הקולקציה החדשה של לורד קיטש

קולקצית הקיץ עושה את דרכה אל החנויות של לורד קיטש אופנת נשים, בקיץ 2017 הבשורה שלנו היא קולקציה רכה, רומנטית ומרגשת במיוחד.

בקולקציה החדשה, נוחות היא שם המשחק, המראה הקליל והספורטיבי בולט בגזרות אוברסייז.

 

לורד קיטש-מאפייני הקולקציה

הצבעים שמבשרים את קיץ 2017, הם וורוד ותכלת מאובק, לבן וצבעי אדמה של אבן קאמבל, בריק וצבעי העבודה- כחול, ירוק, שחור וזית.

ניתן לראות בקולקציה השפעה של שנות ה-80 בנוסף להשפעות של מראה הבוהו שיק.

סוגי בדים ומאפיינים ייחודיים 

הקולקציה מבליטה שמלות קלילות בבדי כותנה ובגזרות אווריריות, דפוסים רומנטיים של פרחים, בדי משבצת סירסאקר ופסים קלאסיים.

בולטות במיוחד שמלות וחצאיות בגזרת קומות וגימורי תחרה וראפלס בתוספת עבודות יד של רקמות ותחרות שמוסיפות נופך ומעשירות את הקולקציה.

 

הבדים שנמצא בקולקציה, הם כותנות וואלים, פשתנים,  שיפונים מודפסים, תחרות, ובד חדש שנכנס חזק העונה, הוא בד סאטן וראזילים מודפסים בדפוסים עדינים, מדובר ברשתות ראזיל חלקות ומודפסות בדפוסי פרחים רומנטיים.

 

ישנה קולקציה רחבה של בדים טבעיים ( כותנות וכדומה) חלקים ומודפסים שמשלימות את המראה האופנתי של הקולקציה.עוד תראו קולקציה רחבה של ג'ינסים דקים המתאימים לקיץ הישראלי כשהעונה הם מעוטרים ברקמות עשירות וצבעוניות. בקולקציה החדשה תמצאו מגוון רחב של בגדי נשים אופנתיים אשר מאפשרים ליצור התאמות מעולות עם דגמים נוספים וסגנונות סטייל אשר יחודיים ומתאימים לכל אחת.

 

ניתן לראות בקולקציה החדשה של לורד קיטש, אופנה מרגשת בעלת אלמנטים רומנטיים, נעימים וקלילים. מידע נוסף על הקולקציה ניתן למצוא בעמוד הפייסבוק שלנו ובאתר בעמוד קולקציית קיץ. נשמח שתתרשמו ממבחר הדגמים ואף תגיעו לאחת מ-40 חנויות הרשת בשביל להתחדש.

 

שמלת ג'ינס של לורד קיטש אופנת נשים

שמלת ג'ינס של קולקציית קיץ 2017 לורד קיטש אופנת נשים